Тостер MG-289

Характеристика:
- Потужність, :650Вт
- 6 рівнів підсмажування:
- Функція скасування
- Піддон для крихт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Magio |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Побутове |
| Тип управління | Механічне |
| Кількість тостів | 2 |
| Кількість відділень | 2 |
| Регулювання ступеня обсмажування | Так |
| Джерело живлення | Електрика |
| Колір корпусу | Білий |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кнопка скасування | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Піддон для крихт | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 16 мм |
| Ширина | 23 мм |
| Глибина | 12 мм |
| Вага | 0.5 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 609 ₴



