
Кавомолка-мультимолка SeaBreeze SB-0602 ( 500 мл) NEW Зелений
369 ₴
- В наявності
- Код: SB-0603
+380 (50) 374-02-89
Vodafone- +380 (95) 178-12-97Vodafone
- +380 (67) 372-02-16Київстар
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кавомолка-мультимолка SeaBreeze SB-0602 ( 500 мл) NEW
SB-0602 ( бежевий)
SB-0603 ( зелений )

Характеристики:
-
Електроживлення - 220-240 В
-
Матеріал корпусу - пластик
-
Максимальна потужність - 300Вт
-
Кришка - прозора
-
Об'єм - 500 мл
-
Гарантійний термін - 12 міс
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Seabreeze |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Побутове |
| Тип приводу | Електропривод |
| Тип кавомолки | Ножова |
| Споживана потужність | 300 Вт |
| Об'єм контейнера для зерен | 500 г |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Матеріал | Пластик |
| Колір корпусу | Зелений |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Джерело живлення | Електрика |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Блокування включення при знятій кришці | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 180 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Глибина | 9 мм |
| Вага | 0.6 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 369 ₴

