
Тример для волосся Rotex RHC152-S ( акумуляторний, 30 налаштувань довжини)
519 ₴
- В наявності
+380 (50) 374-02-89
Vodafone- +380 (95) 178-12-97Vodafone
- +380 (67) 372-02-16Київстар
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тример для волосся Rotex RHC152-S ( акумуляторний, 30 налаштувань довжини)

Характеристика:
-
Потужність - 3 Вт
-
Леза з нержавіючої сталі
-
2 насадок: Регульований граничний гребінець 1-15мм/16-30мм; обмежувальний гребінець
-
Призначення - Для волосся
-
Комплектація: Щітка для очищення лез; масляна пляшка; USB шнур
-
Живлення - Акумулятор;
-
Час зарядки - 1,5 год;
-
Час роботи - 50 хв;
-
Колір корпусу - Сірий з чорним;
-
Гарантія - 1 рік
Опис:
Потужність 3Вт. Акумуляторний тример для волосся Літієва батарея 600mAh 2,4 В Вхід DC5V1A. Час заряджання: 1.5 години. Час роботи:50 хв. 2 насадки: Регульований телескопічний гребінець 1-15мм/16-30мм; обмежувальний гребінець Щітка, масляна пляшечка, USB шнур
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rotex |
| Тип приладу | Універсальна машинка для стрижки |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Кількість насадок | 2 |
| Регулювання довжини | Поворотний регулятор, Змінні насадки |
| Кількість установок довжини | 30 |
| Мінімальна довжина стрижки | 1 мм |
| Максимальна довжина підстригання | 30 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Призначення | Для стрижки голови |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Ширина леза | 45 мм |
| Самозагострювальні леза | Так |
| Тип елементів живлення | Li-Ion |
| Час роботи від акумулятора | 50 хв |
| Час заряду акумулятора | 1.5 годин |
| Щіточка для чищення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір корпусу | Сірий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 519 ₴








