
Тример універсальний Breetex BR-204W ( стайлер, захист від води)
685 ₴
- В наявності
+380 (50) 374-02-89
Vodafone- +380 (95) 178-12-97Vodafone
- +380 (67) 372-02-16Київстар
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тример універсальний Breetex BR-204W ( стайлер для бороди і вусів, 20 налаштувань довжини, захист від води)

Характеристика:
- Потужність - 5 Вт
- Леза з нержавіючої сталі, що самозагострюються
- Призначення - Для бороди і вусів
- Насадка - гребінь
- 20 налаштувань довжини
- Комплектація: Щітка для очищення лез; Мастило; шнур USB
- Живлення - Акумулятор;
- Індикатор зарядки;
- Час зарядки - 1.5 год;
- Час роботи - 45 хв;
- Колір корпусу - Синій з чорним;
- Гарантія - 1 рік
Опис:
Машинка для стрижки BREETEX BR-240W спеціально розроблена для стрижки бороди та вусів. Це універсальний триммер/стайлер 2 в 1, який підійде всім видам стрижки бороди і вусів. У комплект входить телескопічна насадка-гребінь для бороди з регулюванням від 0,5 до 10 мм з кроком 0,5 мм, загалом 20 налаштувань довжини. Має леза, що самостійно загострюються. Приємний на дотик вологозахищений прогумований корпус забезпечує зручну роботу і не вислизає з руки. Можлива легка суха і волога очистка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Breetex |
| Тип приладу | Машинка для стрижки бороди і вусів |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Кількість насадок | 1 |
| Регулювання довжини | Поворотний регулятор |
| Кількість установок довжини | 20 |
| Мінімальна довжина стрижки | 0.5 мм |
| Максимальна довжина підстригання | 10 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для бороди і вусів |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Ширина леза | 3 мм |
| Самозагострювальні леза | Так |
| Насадка для підстригання бороди і вусів | Так |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Тип елементів живлення | Li-Ion |
| Час роботи від акумулятора | 45 хв |
| Час заряду акумулятора | 1.5 годин |
| Індикатор заряду елементів живлення | Так |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Щіточка для чищення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір корпусу | Синій |
Інформація для замовлення
- Ціна: 685 ₴

